Een reis in het verleden met verrassende vergezichten
» Allemaal zien «Vorige «1 ... 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... 163» Volgende» » Dia voorstelling
Lombardbrug te Dordrecht 1776 - huis op de hoek van de Voorstraat
Het (omkaderde huis) op de hoek van de Voorstraat is eigendom geweest van Willem van Ratingen en later van zijn dochter Ariaentje en haar man Rijck van de Ruijt. De volgende personen zijn in dit hoekhuis gestorven: WILLEM, zijn dochter Ariaentje , zijn tweede vrouw Lijsbeth van Langenes, de dienstmaagd van Ariaentje en Rijck, de moeder van Rijck - Barbara Hendricks en tenslotte Rijck zelf.
Het hoekhuis werd 6 jaar na het overlijden van Rijck, in 1698 verkocht door zijn weduwe en tweede vrouw, Elisabeth van Vlissingen.
Elisabeth is ook eigenaresse geweest van het naastgelegen huis in de Voorstraat
Eigenaar/Bron | RA Dordrecht |
Verbonden met | Barbara Abrahams Hendricks; Ariaentje Willems van Ratingen; Willem Janssen van Ratingen (Wolfraet); Rijck Hendricksen van de Ruijt; Elisabeth Sanders van Vlissingen |
» Allemaal zien «Vorige «1 ... 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... 163» Volgende» » Dia voorstelling
Gegevens mogen worden overgenomen met bronvermelding. Wegens auteursrecht kunnen afbeeldingen niet worden gekopieerd.